ساعات سرویس دهی ناوگان اتوبوسرانی

در این بخش ....

اطلاعات بیشتر

مسیرهای سرویس دهی

در این بخش ....

اطلاعات بیشتر

حقوق شهروندی

در این بخش ....

اطلاعات بیشتر

ناوگان اتوبوس رانی در مسیر نوسازیسرپرست سازمان حمل و نقل بار و مسافر از نوسازی ناوگان این سازمان خبر داد.
عبدالهادی طاهری  با اشاره به اینکه با تمهیدات شهردار کرمان 8 دستگاه اتوبوس بازسازی شده فعال خریداری و به ناوگان اضافه خواهد شد ،افزود : هم اکنون 5 دستگاه اتوبوس بصورت قطعی خریداری شده و در توقفگاه این سازمان نگهداری می شود و ظرف چند روز آینده وارد ناوگان خواهد شد.
وی اظهار داشت: این اتوبوس ها سالم ،شکیل و از وضعیت و کیفیت مناسب تری نسبت به اتوبوس های قبلی این سازمان برخوردار هستند .
مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار و مسافر با بیان اینکه تعدادی از اتوبوس های این مجموعه به طور کامل مستهلک و تعدادی از آنها تنها اتاقک آنها باقی مانده است ،گفت: با توجه به افزایش قیمت قطعات و عدم اعتبار سازمان های اتوبوس‌رانی کشور ،همکاران قبلی من در این سازمان مجبور بودند همواره قطعات اتوبوس های متوقف در توقفگاه سازمان را برداشته و در اینگونه اتوبوس ها استفاده کنند تا ناوگان را فعال نگه دارند.
وی از اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار کرمان به دلیل رویکرد و نگاه ویژه به حمل و نقل عمومی تشکر و قدردانی کرد.
سرپرست سازمان حمل و نقل بار و مسافر  در پاسخ به سوال خبرنگار ما در خصوص کمک های خوب شهردار کرمان به این سازمان در این دوره مدیریت ،پیگیری زیاد خود و برگزاری نشست ها و مذاکرات با شهردار و اعضای شورای شهر ،بازدید شهردار ، اعضای شورا و کمیسیون حمل و نقل شورای شهر بررسی مشکلات این سازمان را دلیل توجه و کمک های خوب شهردار در این دوره عنوان کرد و افزود :برای رفع مشکلات این سازمان در کمیسیون های شورای اسلامی شهر کرمان حضور پیدا کردم و خواستار بازدید آنها از این مجموعه‌در جهت رفع هرچه سریع تر مشکلات شدم.
طاهری اظهار داشت: با توجه به پیگیری های صورت گرفته خوشبختانه طی پنج ماه گذشته قریب 800 میلیون تومان توسط شهردار جهت پرداخت بدهی سال های گذشته این سازمان پرداخته شد که برخی از این بدهی ها یک تا دو  سال از آنها می گذرد.
وی اضافه کرد: مبلغ بدهی پرداخت شده مربوط به خرید لوازم یدکی ،روانکارها ،لاستیک و هزینه پیمانکاران بودند.
وی به کمک 300 میلیون تومانی شهردار کرمان جهت خرید روانکارها (روغن) ،قطعات و لاستیک در شش ماهه اول سال جاری خبر دادو گفت : با توجه به افزایش قیمت کلیه وسایل و قطعات ،این میزان هزینه در سال های قبل با یک سوم این مبلغ خریداری انجام می شد.
مدیر عامل سازمان حمل و نقل بار و مسافر با تاکید بر اینکه افزایش سه برابری قیمت وسایل و قطعات با توجه به افزایش قیمت دلار ،این سازمان را با چالش مواجه کرده و به وضعیت قرمز رسانده است ،گفت: اگر درایت شهردار کرمان نبود،این سیستم با مشکلات جدی مواجه می شد.
وی با اشاره به اینکه هزینه های این سازمان بصورت یک سوم هزینه سفر توسط مردم ،یک سوم توسط شهردار و یک سوم توسط دولت باید تامین و پرداخت شود ،گفت : سالیان زیادی است که دو سوم هزینه ها توسط شهرداری پرداخت می شود.
طاهری در خصوص سیاست کاری این سازمان برای سال های آینده گفت: با حمایت های شورای شهر و شهردار کرمان و با پیگیری و مذاکرات بیشتر بعد از این مراحل به سمت نوسازی این ناوگان پیش خواهیم رفت و تمام تلاشمان بر آن است  این مجموعه را به اتوبوس های دارای استاندادهای روز مجهز خواهیم کرد.

معرفی مدیر عامل

سرپرست سازمان اتوبوسرانی
عبدالهادی طاهری

ورود کاربران

حاضرین در سایت

ما 117 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

Go to top